SFP Single Mode Dual Fiber Gigabitni

0 ocena(e)
Optical Wave Length: 1310nm, Emission Light Power: -8~-3dBm

Proizvođač: ANSEC

Šifra artikla: 5422

3.765,00 RSD

Optical Wave Length: 1310nm, Emission Light Power: -8~-3dBm

Receiver Sensitivity: -24 dBm, Optical Fiber Type: Single mode 9/125um

Optical Fiber Port: LC, Transmission Distance: Single-mode 20km

Protection ESD: 1a contact discharge 3 level, 1b air discharge 3 level,

Per: IEC61000-4-2

Radna Temperatura: 0℃~70℃

Dimenzije: 55.4mm×13.7mm×6.25mm

Težina: 17g

Ovaj proizvod trenutno nije ocenjen!

Ocenite proizvod

Trenutno ne postoje komentari za ovaj proizvod!

Ostavite komentar

Besplatna dostava
Brza isporuka
Sigurna kupovina
Garantujemo kvalitet