SC/UPC-SC/APC Optički patch kabl 2m

0 ocena(e)
Optički patch kabl SC/UPC-SC/APC 2m simplex (sa konektorima)

Proizvođač: ANSEC

Šifra artikla: 6288

308,75 RSD

    Optički patch kabl SC/UPC-SC/APC 2m simplex (sa konektorima). Single mode.

    Ovaj proizvod trenutno nije ocenjen!

    Ocenite proizvod

    Trenutno ne postoje komentari za ovaj proizvod!

    Ostavite komentar

    Besplatna dostava
    Brza isporuka
    Sigurna kupovina
    Garantujemo kvalitet