SC/APC-SC/APC Optički patch kabl 5m

0 ocena(e)
Simplex optički patch sa SC/APC-SC/APC konektorima ...

Proizvođač: ANSEC

Šifra artikla: 5993

456,25 RSD

    Simplex optički patch sa SC/APC-SC/APC konektorima, 5M duzine. Single mode.

    Ovaj proizvod trenutno nije ocenjen!

    Ocenite proizvod

    Trenutno ne postoje komentari za ovaj proizvod!

    Ostavite komentar

    Besplatna dostava
    Brza isporuka
    Sigurna kupovina
    Garantujemo kvalitet