LC/UPC-LC/APC Optički patch kabl 5m

0 ocena(e)
Optički patch kabl LC/UPC-LC/APC 5m simplex (sa konektorima)

Proizvođač: ANSEC

Šifra artikla: 6294

367,50 RSD

    Optički patch kabl LC/UPC-LC/APC 5m simplex (sa konektorima). Single mode.

    Ovaj proizvod trenutno nije ocenjen!

    Ocenite proizvod

    Trenutno ne postoje komentari za ovaj proizvod!

    Ostavite komentar

    Besplatna dostava
    Brza isporuka
    Sigurna kupovina
    Garantujemo kvalitet