Industrial SFP Multi Mode Dual Fiber Gigabitni

0 ocena(e)
Optical Wave Length: 850nm, Emission Light Power: -9.5~-3dBm ...

Proizvođač: ANSEC

Šifra artikla: 5838

2.696,25 RSD

Optical Wave Length: 850nm, 

Emission Light Power: -9.5~-3dBm

Receiver Sensitivity: -23 dBm, 

Optical Fiber Type: Multi- mode 50/125um

Optical Fiber Port: Duplex- LC,

Transmission Distance: Multi-mode 550m

Protection ESD: 1a contact discharge 3 level, 

1b air discharge 3 level,

Per: IEC61000-4-2

Radna Temperatura: -40℃~85℃

Dimenzije: 55.4mm×13.7mm×8.5mm

Težina: 17g

Ovaj proizvod trenutno nije ocenjen!

Ocenite proizvod

Trenutno ne postoje komentari za ovaj proizvod!

Ostavite komentar

Besplatna dostava
Brza isporuka
Sigurna kupovina
Garantujemo kvalitet