DEM-310GT

0 ocena(e)
1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)

Proizvođač: D-Link

Šifra artikla: 4747

10.997,50 RSD

1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)


Duplex LC connector

Full duplex operation

802.3x flow control support

Fibre type: 9um single-mode fibre, up to 10 km.

Wavelenght: 1310 nm

Power support: 3.3 V

Hot pluggable

MSA Compliant

RoHS Compliant

Ovaj proizvod trenutno nije ocenjen!

Ocenite proizvod

Trenutno ne postoje komentari za ovaj proizvod!

Ostavite komentar

Besplatna dostava
Brza isporuka
Sigurna kupovina
Garantujemo kvalitet